LO Kołaczyce dla "NIEPODLEGŁEJ"

Wywiadówka

Dnia 15 listopada 2018 roku o godzinie 1600 odbędzie się w szkole, na sali gimnastycznej spektakl pt. "Niepodległa" dla społeczności szkolnej i rodziców.

O godzinie 1630 odbędzie się spotkanie rodziców z wychowawcami klas.

W roku szkolnym 2018/2019 Powiatowy Ośrodek Edukacji Nauczycieli zorganizował I Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod nazwą "Niepodległa w literaturze - Stefan Żeromski "Przedwiośnie".

Wśród nagrodzonych osób jest nasza uczennica:

I MIEJSCE zajęła Sypień Katarzyna - Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kołaczycach

VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii"

W VI Dyktandzie Niepodległościowym, zorganizowanym przez Fundację ,,Zawsze razem” i ,,Stowarzyszenie Polonistów’’, wzięło udział 1200 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego.

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/helper.php on line 68

Notice: Only variables should be assigned by reference in /home/lo-kolaczyce/ftp/lo-kolaczyce.pl/modules/mod_rquotes/tmpl/_rquote.php on line 15

"O widzicie moje robaczki świętojańskie"

"Nie żebym była dinozaurem ... chociaż jestem..."

"Dzidziuś, powodujesz że skacze mi poziom adrenaliny i zaczynam zgrzytać zębami"

Stworzenie czytelni z aneksem śniadaniowym

TURNIEJ AKTYWNYCH ORGANIZOWANY PRZEZ POLSKIE STOWARZYSZNIE COACHINGU I ROZWOJU W PARTNERSTWIE ZE STOWARZYSZENIEM KULTURALNO-OŚWIATOWYM „LIPNICA”

Tytuł: Gospodarność w naszej szkole.

Temat:Stworzenie czytelni z aneksem śniadaniowym.

- pomysł na realizację

• Remont wolnego pomieszczenia w szkole z przeznaczeniem na czytelnię z aneksem śniadaniowym dla uczniów przyjeżdżających wcześniej do szkoły bądź wyjeżdżających ze szkoły po zajęciach,  późniejszym autobusem.
  • Stworzenie warunków ciepła, miłej atmosfery i wzajemnej integracji uczniów z różnych klas.
  • Stworzenie tablicy informacyjno-ogłoszeniowej na temat gospodarności w naszej szkole:

- oszczędzanie energii elektrycznej;

- oszczędzanie wody;

- dbanie o czystość, ład i porządek;

- segregacja śmieci;

- ogłoszenia na temat zbiorek złomu, makulatury itp., oraz akcji porządkowania terenu szkoły.

Nasze działania w galerii:

strona w budowie