Bezpieczny wypoczynek

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało specjalny „Poradnik bezpiecznego wypoczynku”. Opracowanie jest dostępne na stronie internetowej Ministerstwa. Można w nim znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, istotne dla rodziców i opiekunów, dotyczące przygotowań do wyjazdów na letni wypoczynek natomiast pod adresem www.wypoczynek.men.gov.pl znajduje się baza wypoczynku. Dzięki stronie w łatwy i szybki sposób rodzice mogą sprawdzić wiarygodność organizatora wypoczynku.

Zakończenie Roku Szkolnego

Informujemy, że uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 22 czerwca o godz. 9.00 w budynku szkoły. O godzinie 8.00 odbędzie się Msza Święta dla uczniów w Kościele w Kołaczycach.

Komunikat w sprawie odbioru świadectw maturalnych

W dniu 03 lipca (wtorek) od godziny 9.00 do 13.00 będą wydawane w szkole świadectwa maturalne. Odbiór osobisty lub osoby z upoważnieniem.

Ministerialny Projekt "Dobry Start"

Pierwszego czerwca 2018 r. Premier RP Mateusz Morawiecki podpisał przygotowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej program "Dobry Start". Wprowadza on coroczne, jednorazowe świadczenie 300 zł dla każdego dziecka uczącego się w szkole. To kolejna forma wsparcia dla rodzin wychowujących dzieci, będąca inwestycją w ich rozwój.

Szczegóły programu można znaleźć na stronie http://www.ko.rzeszow.pl/dla-dyrektora-i-nauczyciela/dla-dyrektora-i-nauczyciela-komunikaty/informacje-o-rzadowym-programie-dobry-start/

"Nie żebym była dinozaurem ... chociaż jestem..."

"Dzidziuś, powodujesz że skacze mi poziom adrenaliny i zaczynam zgrzytać zębami"

"Nie odstawiaj mi tu jakiegoś zombie, Halloween już się skończyło"