W  roku szkolnym 2016/2017 uczniowie naszego liceum biorą udział w projekcie ˶Jasielska Młodzieżowa  Akademia Przedsiębiorczości ̋. W trakcie realizacji projektu uczniowie wezmą udział w warsztatach z zakresu ekonomii, prawa, przedsiębiorczości i public relations. Młodzież będzie uczestniczyć w wizytach studyjnych w jasielskich przedsiębiorstwach oraz spotka się ze specjalistami różnych branż biznesowych. Uczestnicy projektu wezmą także udział w warsztatach przygotowujących do debat oxfordzkich, a następnie przedstawią je społeczności szkolnej.
      Dzięki udziałowi w projekcie nasi uczniowie zdobędą nową wiedzę i umiejętności oraz będą mieli możliwość zaprezentować się przed lokalną społecznością. Udział w projekcie wzmocni w uczniach postawy przedsiębiorcze, pomoże radzić sobie w relacjach społecznych, a zdobyta wiedza będzie przydatna w ich drodze zawodowej.