W dniu 07-12-2006 o godz. 16:00 odbyło się w sali gimnastycznej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach spotkanie ze św. Mikołajem zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kołaczycach. Około 380 dzieci pochodzącej z rodzin o trudnej sytuacji materialnej otrzymało wspaniałe prezenty. Imprezę tą uświetnił swoim występem zespół taneczny naszej szkoły, którego tańce latynoamerykańskie bardzo się podobały, także zespół tańca nowoczesnego. Dzieci mogły również zobaczyć inscenizację bajki „Kopciuszek” przygotowaną przez zespół teatralny pod opieką pani Renaty Makary.

Cała impreza została poprowadzona przez panią dyrektor Agnieszkę Wójcik, która przygotowała dla dzieci ciekawe i wesołe zabawy taneczne.

Przygotowała: Agnieszka Wójcik