W dniach 22-24 września 2006 r. młodzież naszej szkoły wraz z dyrekcją i opiekunami uczestniczyła w Międzynarodowym święcie Wina na zaproszenie dyrektora Prywatnej Szkoły Tańca pana dr. M. Muhy w Sarospatak (Węgry).
      W pierwszym dniu pobytu zespół taneczny zaprezentował się w jednym z domów kultury w okolicy Sarospatak. Dyrekcja i przedstawiciele zespołu wzięli także udział w konferencji dotyczącej nauczania sztuki przed i po wstąpieniu do Unii Europejskiej. Głównym celem był jednak popołudniowy występ zespołu tanecznego, w czasie największej oglądalności, na festiwalu towarzyszącemu obchodom Międzynarodowego święta Wina.
      Zespół zaprezentował cztery tańce ludowe: oberek, polonez, kujawiak i mazur oraz dwa tańce towarzyskie: jive i rumba.
      Drugiego dnia pobytu uczestnicy wizyty mogli zregenerować siły korzystając z basenów.
      Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.