Dnia 4 kwietnia 2006 r. w Jasielskim Domu Kultury odbył się IV Powiatowy Konkurs Teatralny Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych. Pomysłodawcą i organizatorem tego przedsięwzięcia jest nasza szkoła. W konkursie wzięły udział szkoły naszego powiatu.
      W kategorii gimnazjów I miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum w Krajowicach a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie. Nasza szkoła zajęła II miejsce.
      Zdjęcia z konkursu znajdują się tutaj.        Oprócz wymienionych szkół wzięły udział następujące:
W kategorii gimnazja:
1. Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Kołaczycach - A. Fredro "Intryga na prędce";
2. Publiczne Gimnazjum w Dębowcu - A. Fredro "śluby panieńskie";
3. Publiczne Gimnazjum w Krajowicach - F. Zabłocki "Fircyk w opałach";
4. Publiczne Gimnazjum w Krempnej - G. Zapolska "Moralność pani Dulskiej";
5. Publiczne Gimnazjum w Brzyskach - M. Bałucki "Grube ryby";
6. Zespół Szkół w Siedliskach Bogusz - F. Zabłocki "Fircyk w opałach".
W kategorii szkoły ponadgimnazjalne:
1. Zespół Szkół w Nowym Żmigodzie - "Wieża Babel"
2. Zespół Szkół nr. 4 w Jaśle - G. Zapolska "Moralność pani Dulskiej";
3. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach - S. Mrożek "Szczęśliwe wydarzenia";
4. Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle - G. Zapolska "Moralność pani Dulskiej".
       Podczas przerw wystąpił zespół taneczny z naszej szkoły prezentując: taniec z pomponami, rock and roll, jive oraz pokaz tańca nowoczesnego.