W dniach 3 – 4 marca 2006 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II etapie Konkursu Wiedzy Prawniczej organizowany przez Prywatną Wyższą Szkołę Biznesu i 774istracji w Warszawie pierwszej i największej uczelni w Europie środkowo – Wschodniej.
      Anna Zawilińska i Katarzyna Kurek uczennice pana Dariusza Szczepanika i pana Antoniego Salachy z radością przyjęły informację o tym, że zostały zakwalifikowane do etapu centralnego konkursu.       Warszawski etap konkursu składał się z dwóch części – pierwszej (test) i prezentacja mowy obronnej i oskarżycielskiej. Nasze uczennice otarły się o etap finałowy zdobywając cenną wiedzę, doświadczenie uzyskując dyplomy uczelni i zwrot kosztów ewentualnego kształcenia.
Przygotował Antoni Salacha