Nasza szkoła włączyła się w piątą edycję akcji charytatywnej pod nazwą „Misie Ratownisie”, której głównym organizatorem jest Fundacja Wsparcie 112 z Korczyny pod Krosnem. Jej celem jest zebranie oraz przekazanie pluszaków do jednostek Straży Pożarnych, zespołów Ratownictwa Medycznego i innych służb, aby były one wsparciem dla dzieci poszkodowanych w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń.

Każdy może przyjść i podarować pluszowe maskotki, które nieraz zalegają bezużytecznie w domu. Wystarczy je złożyć do kartonu oznaczonego misiem znajdującego się przy głównym wejściu do szkoły. Pluszowe maskotki powinny być czyste i nieuszkodzone, średniej wielkości (tak, aby dziecko mogło je trzymać przy sobie). Zbiórka potrwa do 2 lutego 2020 r.
Za każdy dar dziękujemy!