W dniu 27 września, 22-osobowa grupa uczniów z klasy 1d, wraz z opiekunami, wychowawcą panem prof. W. Skwarkiem i prof. A. Gałuszką, udała się na wycieczkę do Bierówki. Wędrując 3 km szlakiem podziwiali piękno przyrody i widoki otaczające okolice. Na zakończenie wycieczki klasa wpisała się do księgi pamiątkowej i rozpaliła ognisko. Przy akompaniamencie gitary i w miłej atmosferze wszyscy świetnie się bawili Miło spędzony czas uwieczniliśmy na zdjęciach aby je zobaczyć kliknij tutaj. Wycieczka ta, pozostanie w pamięci każdego z uczestników.

Przygotowały: Alicja Ramut i Małgorzata Włodarczyk.

      W dniach 22-24 września 2006 r. młodzież naszej szkoły wraz z dyrekcją i opiekunami uczestniczyła w Międzynarodowym święcie Wina na zaproszenie dyrektora Prywatnej Szkoły Tańca pana dr. M. Muhy w Sarospatak (Węgry).
      W pierwszym dniu pobytu zespół taneczny zaprezentował się w jednym z domów kultury w okolicy Sarospatak. Dyrekcja i przedstawiciele zespołu wzięli także udział w konferencji dotyczącej nauczania sztuki przed i po wstąpieniu do Unii Europejskiej. Głównym celem był jednak popołudniowy występ zespołu tanecznego, w czasie największej oglądalności, na festiwalu towarzyszącemu obchodom Międzynarodowego święta Wina.
      Zespół zaprezentował cztery tańce ludowe: oberek, polonez, kujawiak i mazur oraz dwa tańce towarzyskie: jive i rumba.
      Drugiego dnia pobytu uczestnicy wizyty mogli zregenerować siły korzystając z basenów.
      Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.
       Dnia 4 września 2006 powitaliśmy nowy rok szkolny 2006/2007. Uroczystość zaczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i odśpiewania hymnu państwowego. Po tej części wystąpił mgr Antoni Salacha który od 1 września 2006r. jest dyrektorem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach. Pan Dyrektor przedstawił zastępcę dyrektora panią mgr Agnieszkę Wójcik, nowo zatrudnionych nauczycieli oraz wychowawców klas pierwszych. Po tej części młodzież rozeszła się z wychowawcami do klas.
      Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.
      Dnia 8 września 2006r. (piątek) o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych. Pierwsza część spotkania będzie miała miejsce na sali gimnastycznej - spotkanie z dyrektorem ZSP panem mgr Antonim Salachą, a druga - spotkanie z wychowawcami poszczególnych klas.
       Dnia 2 wrzesnia 2006r. zespół taneczy z naszej szkoły zaprezentował się na "Dniach wina" w Jaśle
       Młodzież wykonała tańce towarzyskie i ludowe choreografię przygotowały pani wicedyrektor Agnieszka Wójcik (tańce towarzyskie) i pani Anna Filipek (tańce ludowe)
       Aby zobaczyć zdjęcia kliknij tutaj.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd