Dnia 4 kwietnia 2006 r. w Jasielskim Domu Kultury odbył się IV Powiatowy Konkurs Teatralny Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych. Pomysłodawcą i organizatorem tego przedsięwzięcia jest nasza szkoła. W konkursie wzięły udział szkoły naszego powiatu.
      W kategorii gimnazjów I miejsce zajęło Publiczne Gimnazjum w Krajowicach a w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Zespół Szkół w Nowym Żmigrodzie. Nasza szkoła zajęła II miejsce.
      Zdjęcia z konkursu znajdują się tutaj.

      Serdecznie zapraszamy na ,,Dni otwarte” w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach.
      W dniu 06 kwietnia 2006r. w godz. od 12:00 do 16:30 szkoła nasza otwiera swoje podwoje dla wszystkich gimnazjalistów, stojących przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej.
      Młodzież będzie miała możliwość bliższego poznania szkoły, spotkania z uczniami i nauczycielami, uzyskania informacji o kierunkach kształcenia, bazie dydaktycznej.
      Uprzejmie prosimy zainteresowanych o zorganizowanie przyjazdu młodzieży i opiekę podczas pobytu w naszej szkole.
 
Program spotkania:
1. spotkanie z dyrektorem, nauczycielami, uczniami, absolwentami szkoły;
2. program artystyczny;
3. "zwiedzanie szkoły", prezentacja poszczególnych klasopracowni;
4. gry i zabawy integracyjne.
       Dnia 8 marca w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet przygotowana przez pana D. Szczepanika, oprawę muzyczną przygotował pan W. Skwarek.
       Część oficjalna rozpoczęła się od wystąpienia Pana Dyrektora i złożenia życzeń wszystkim paniom pracującym w szkole oraz uczennicom. W części artystycznej uczniowie przedstawiki różne przypowieści historyczne dotyczące kobiet oraz anegdoty o kobietach a zespół muzyczny wykonał melodie "Baśka", "Bo z dziewczynami", "Najwięcej witaminy".
       W dniach 3 – 4 marca 2006 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II etapie Konkursu Wiedzy Prawniczej organizowany przez Prywatną Wyższą Szkołę Biznesu i 774istracji w Warszawie pierwszej i największej uczelni w Europie środkowo – Wschodniej.
      Anna Zawilińska i Katarzyna Kurek uczennice pana Dariusza Szczepanika i pana Antoniego Salachy z radością przyjęły informację o tym, że zostały zakwalifikowane do etapu centralnego konkursu.

       Na naszej stronie zosały zamieszczone zdjęcia z pobytu naszej młodzieży w Tampere (Finlandia) w ramach projektu Socrates Comenius. Galeria ta rozrasta się w miarę otrzymywania nowych zdjęć.
       Aby zobaczyć zdjęcia z Finlandii kliknij tutaj.
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd