W dniu dzisiejszym rozpoczęła się przebudowa strony, która ma na celu zwiększenie jej funkcjonalności poprzez zastosowanie szblonów Smarty.

Serdecznie przepraszamy za niedogodności związane z przebudową strony. Dołożymy wszelkich starań, aby trwało to jak najkrócej.

     Szanowni Państwo, Dyrektorzy Szkół oraz Nauczyciele Języka Angielskiego i Niemieckiego!

     Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach ma przyjemność zaprosić uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w II edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego, skierowanego do uczniów klas II i III gimnazjum.

Wyrażamy przekonanie, iż udział młodzieży w konkursie przyczyni się do dalszego rozwoju  ich kompetencji językowych i sprzyjać będzie ogólnemu rozwojowi intelektualnemu.
Prosimy o zapoznanie nauczycieli z regulaminem konkursu oraz zgłoszenie uczestników szkoły do konkursu.

Aby pobrać regulamin kliknij tutaj

Dnia 27 listopada 2007 w godzinach 17-21 odbyła się dyskoteka z okazji Andrzejek zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Podczas zabawy odbywały się wróżby, konkursy oraz można było kupić coś w bufecie. Wszystkim bardzo podobała się dyskoteka oraz atrakcje zaoferowane przez kolegów.
W dniu 29 listopada 2007 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kołaczycach miał miejsce finał konkursu "NARKOTYKOM NIE", nad którym patronat honorowy objęła Wójt Gminy Kołaczyce pani Małgorzata Salacha.
Konkurs skierowany był do gimnazjalistów z gminy Kołaczyce. Cieszył się dużym zainteresowaniem - wzięło w nim udział 65 młodych ludzi, na których czekały atrakcyjne nagrody.

     12 listopada 2007 r. odbyła się szkolna akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowna przez uczniów kl. Ia, IId i IIa pod kierunkiem pani Grażyny Żygłowicz i pani Anny Filipek.

     Uczniowie przypomnieli pieśni, z którymi Polacy szl do wolności, uroczyste pieśni patriotyczne i piosenki żołnierskie których rodowód sięga powstań narodowowyzwoleńczych i I wojny światowej. Zespół taneczny zaprezentował mazura, polski taniec.

     Po akademi odbyła się dyskusja z młodzieżą na temat: Patriotyzm -dziś prowadzona przez pana Dariusza Szczepanika. Uczniowie wypowiadali się na temat współczesnego patriotyzmu, przejawów postawy patriotycznej.

Przygotowała: Grażyna Żygłowicz

DMC Firewall is a Joomla Security extension!