Z radością informujemy, iż uczniowie kołaczyckiego liceum z klasy IId, zakwalifikowali się do udziału w Projekcie ,,Filozofia Bezpieczeństwa – sztuka negocjacji, poprawnego argumentowania i krytycznego myślenia jako atuty kandydatów do służb mundurowych”.

   W dniu 24 września 2017 roku na stadionie w Osieku Jasielskim odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP. Wystartowali w nich laureaci wcześniejszych zmagań na szczeblu gminnym. Impreza odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: drużyny seniorek, drużyny seniorów oraz drużyny młodzieżowe, w sumie 23 drużyny. Współorganizatorami wydarzenia byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jaśle, Komenda Powiatowa PSP w Jaśle.

Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Kołaczycach, serdecznie zaprasza na VIII Wojewódzki Konkurs Wiedzy i Umiejętności Policyjno-Prewencyjnych pod hasłem: „ W służbie społeczeństwu – Bezpieczna Szkoła-Bezpieczna Polska”, nad którym patronat objęli Podkarpacki Kurator Oświaty i Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie. Konkurs ten odbędzie się 12 października 2017r.  Regulamin konkursu, a także karta zgłoszenia drużyn znajdują się na tutaj

W dniu 27 września 2017r. (środa) odbędzie się spotkanie rodziców (wywiadówka).
HARMONOGRAM DLA KLAS PIERWSZYCH:
Godz. 16.00 - spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

Our website is protected by DMC Firewall!