„Wszystkie twarze Kołaczyckiego Liceum” – pod takim hasłem, 24 kwietnia,  po raz kolejny odbył się  Dzień Otwarty w Liceum Ogólnokształcącym w Kołaczycach. Szkoła  otworzyła swoje drzwi dla Gimnazjalistów, którzy mogli zobaczyć, poczuć, „dotknąć szkoły”,  spotkać się z nauczycielami i starszymi kolegami.

  W dniu 19 kwietnia w MZSP nr, 5 w Krośnie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Sportowo – Obronne „Sprawni jak Żołnierze” – etap rejonowy. Były to już 41 edycja.
  Zawody odbyły się w kategorii dziewcząt i chłopców, zgromadziły 14 zespołów z różnych rejonów i powiatów od Sanoka aż po Nowy Żmigród.

  W dniu 19.04.2018r. klasy mundurowe z Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach wspólnie z uczniami  klas mundurowych z Pustkowa Osiedla i Tyczyna uczestniczyły w zajęciach zorganizowanych na terenie Oddziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Uczniowie zapoznali się z wyposażeniem  oraz sprzętem transportowym i uzbrojeniem, którym dysponuje wymieniona jednostka oraz samodzielny pododdział antyterrorystyczny .

W dniu 24 kwietnia 2018 r. odbył się powiatowy etap konkursu 41 Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Nasz uczeń Jakub Przewoźnik zajął II miejsce a od zwycięstwa dzieliło go zaledwie 1,5 pkt. Jak co roku pytania były bardzo trudne, a poziom reprezentowany przez uczestników wysoki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcy.   

  Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, którzy biorą udział w projekcie „Młodzież i przedsiębiorczość” uczestniczyli bezpłatnie w wyjeździe do Warszawy w dniu 18.04.1018r. Młodzież miała możliwość obejrzeć Łazienki Królewskie, Zamek Królewski, Pomnik Nieznanego Żołnierza, Pomnik Smoleński, Pałac Prezydencki, czy Pomnik Syrenki Warszawskiej.

Our website is protected by DMC Firewall!