Tym razem grupa uczniów z klasy mundurowej -  II d wzięła udział  w konkursie zorganizowanym przez Senacki Zespół Strażaków pt. ,,BEZPIECZEŃSTWO POŻAROWE NA CO DZIEŃ”. Przedmiotem oceny był nagrany przez nich filmik edukacyjny wpisujący się w hasło: ,,NA STRAŻY NASZEGO BEZPIECZEŃSTWA”, który został wyróżniony przez jury w etapie okręgowym. Teraz już tylko ogólnopolski finał, na który zostaliśmy zaproszeni do Senatu RP już w najbliższy wtorek 12 czerwca 2018 roku.

W dniu 5 czerwca 2018 r. o godz. 16:00 (wtorek) odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas I-II.

Serdecznie zapraszamy.

Przypominamy, że 1 czerwca jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

  Dnia 29 maja  2018r. uczennice z klasy IIb Liceum Ogólnokształcącego im.  Marii Skłodkowskiej-Curie w Kołaczycach - Marcelina Bielecka, Joanna Błoniarz, Anita Pruchnik  znalazły się wśród 5 finalistów konkursu organizowanego dla 5 województw Polski Wschodniej pt. „Start-up na 5-tkę”. Jest to dla naszej szkoły ogromny sukces.  Konkurs stanowił  podsumowanie „Lekcji o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość II” zorganizowanej przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju i okazał się niepowtarzalną szansą na wypróbowanie swoich sił , jako innowacyjny przedsiębiorca . 

     W dniu 24.05.2018 r. odbył się etap wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Zawody miały miejsce w Lisiej Górze w Rzeszowie. Drużyna Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach w składzie: Ilona Szymańska, Weronika Czerkowicz, Aleksandra Bober i Jakub Przewoźnik pod opieką p. Marzeny Sikory zajęła III miejsce. Uczniowie na tych zawodach reprezentowali powiat jasielski. Rywalizacja była zacięta, a wszystkie drużyny reprezentowały wysoki poziom.

Our website is protected by DMC Firewall!