W dniu 26.09.2017 r. 16 osobowa grupa młodzieży naszej szkoły, głównie z klas językowych wzięła udział w warsztatach z języka angielskiego w PWSZ w Krośnie.

   Po przywitaniu z młodzieży przez rektora, udaliśmy się na wykład na temat tłumaczenia konsekutywnego i symultanicznego, które są jedną ze specjalizacji uczenia. Zaznajomieni zostaliśmy z niebezpieczeństwami czyhającymi na tłumaczy oraz pokazano nam jak wyglądają praktyki studentów z technicznymi aspektami ich pracy w Brukseli.

   W dniu 27 września 2017 r. o godzinie 16:00 w naszej szkole odbyło się spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z dyrektorem i wychowawcami. W obecności nauczycieli i rodziców nowi uczniowie  złożyli ślubowanie na sztandar szkoły i stali się tym samym pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności.

   W dniu 24 września 2017 roku na stadionie w Osieku Jasielskim odbyły się X Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP. Wystartowali w nich laureaci wcześniejszych zmagań na szczeblu gminnym. Impreza odbywała się w trzech kategoriach wiekowych: drużyny seniorek, drużyny seniorów oraz drużyny młodzieżowe, w sumie 23 drużyny. Współorganizatorami wydarzenia byli: Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Jaśle, Komenda Powiatowa PSP w Jaśle.

   Z radością informujemy, iż uczniowie kołaczyckiego liceum z klasy IId, zakwalifikowali się do udziału w Projekcie ,,Filozofia Bezpieczeństwa – sztuka negocjacji, poprawnego argumentowania i krytycznego myślenia jako atuty kandydatów do służb mundurowych”.

W dniu 27 września 2017r. (środa) odbędzie się spotkanie rodziców (wywiadówka).
HARMONOGRAM DLA KLAS PIERWSZYCH:
Godz. 16.00 - spotkanie rodziców uczniów klas pierwszych z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych.

×

Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd