6 kwietnia 2018r. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbył się Finał Centralny IX Edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej. Licealiści z Kołaczyc prowadzeni przez prof. Dariusza Szczepanika i podinsp. Macieja Karpa okazali się najlepsi w Polsce, zdobywając całe podium dla siebie.

W dniu 11 kwietnia 2018 r. o godz. 16:00 (środa) odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas I-III.

Serdecznie zapraszamy.

  22 marca 2018r. odbyła się piętnasta edycja ogólnopolskiego programu "Dzień Przedsiębiorczości". Liceum w Kołaczycach wzięło udział w programie po raz siódmy. W programie uczestniczyło  35 uczniów klasy II d. Projekt ten jest organizowany przez Młodzieżową Fundację Przedsiębiorczości i został objęty honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

   Grupa młodzieży z LO w Kołaczycach bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Historyczny pt. „Póki nie jest za późno”.

  Młodzi pasjonaci historii lokalnej stworzyli stronę internetową poświęconą pamięci kapitana Karola Glazura, który pochodził z Kołaczyc i jest ofiarą zbrodni Katyńskiej. Na stronie zamieszczono pamiątki rodzinne, zdjęcia, wspomnienia o bohaterze…

  Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.kapitanglazur.pl

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd