Dnia 16.10.2017 r. klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Kołaczycach, wraz z wychowawcami: p. Martą Czekaj, p. Barbarą Żytniak, p. Marią Gardułą - Śniegowską, p. Dariuszem Szczepanikiem i katechetą ks. Damianem Ziembą udali się na pielgrzymkę do Częstochowy. Podczas pobytu w tym świętym miejscu znalazł się czas na modlitwę wspólnotową, Eucharystię, Drogę Krzyżową, odsłonięcie obrazu oraz indywidualną, różaniec, nawiedzenie obrazu Matki Bożej, spowiedź.

W dniu 19.10.2017r. na stadionie Ostoi w Kołaczycach odbyła się IV edycja indywidualnych  biegów przełajowych pod hasłem „Nie tracąc wiary w Niepodległą”. Organizatorem zawodów byli: Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach oraz Uczniowski Klub Sportowy „Licek”

W zawodach wzięło udział 10 szkół:

   W dniu 12 października 2017r. w Kołaczycach odbyła się VIII edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy i Umiejętności Policyjno – Prewencyjnych.

    W konkursie wzięło udział 7 zespołów a uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach (test wiedzy ogólnopolicyjnej, strzelanie z broni długiej i krótkiej, policyjny tor sprawnościowy i pierwsza pomoc przedmedyczna).

Jak co roku w dniu 14 października obchodzone jest Święto Edukacji Narodowej zwane Dniem Nauczyciela. W dniu 13.10.2017. odbyła się w naszej szkole uroczystość podczas której Pan Dyrektor złożył życzenia wszystkim osobom związanym ze szkołą, odczytał list starosty z okazji Dnia Nauczyciela, a także  wręczył Nagrody Dyrektora pracownikom szkoły. Po tej części głos zabrali przedstawiciele Samorządu Szkolnego składając życzenia dla wszystkich pracowników szkoły  na ręce dyrekcji. Akademia zakończyła się scenkami z życie szkoły przedstawionymi przez uczniów, a przygotowanymi przez panią Ewę Śmietanę.    

×

Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd