Podkarpacki Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie

W styczniu 2018 r. w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Rzeszowie odbył się etap wojewódzki Podkarpackiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie.

W etapie tym udział wzięła uczennica Kinga Podraza. Niestety nie udało się jej dostać do ścisłego finału na tym szczeblu.

Duże gratulacje dla Kingi za dotarcie do etapu wojewódzkiego.

44 Olimpiada Historyczna

W styczniu w siedzibie Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyły się eliminacje okręgowe (etap wojewódzki) 44-tej Olimpiady Historycznej. W części pisemnej wzięli udział uczniowie z klasy IIa: Katarzyna Sypień i Eryk Żyrek. Do części ustnej zakwalifikował się Eryk Żyrek, ale nie udało mu się awansować do eliminacji centralnych.

Serdeczne gratulacje dla Kasi i Eryka za udział w etapie wojewódzkim.

Nasze Liceum "Szkołą z Życiem"

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach otrzymało certyfikat za organizację na rzecz Fundacji DKMS akcji #KOMÓRKOMANIA. Wolontariusze wraz z opiekunem akcji przeprowadzili zajęcia informacyjne budujące świadomość młodzieży w zakresie walki z nowotworami krwi oraz zorganizowali Dzień Dawcy krwiotwórczych komórek macierzystych, podczas którego młodzież miała możliwość zarejestrowania się w bazie potencjalnych Dawców. Każda zarejestrowana osoba to szansa na nowe życie dla osób chorych na białaczkę i inne choroby krwi, potrzebujących przeszczepienia od dawcy niespokrewnionego.

Dziękujemy Wolontariuszom i wszystkim, którzy wypełnili formularz rejestracyjny  powiększając w ten sposób bazę potencjalnych dawców.

Plan lekcji na II semestr

Przypominamy, że zmienił się plan lekcji na II semestr!!!

"Dziewczyny nie przeszkadzajcie, bo zepsujecie cały komfort pracy"

Wincenty Skwarek

"Nie żebym była dinozaurem ... chociaż jestem..."

"Nie odstawiaj mi tu jakiegoś zombie, Halloween już się skończyło"